Мультишліфувальна машина GEKO з повним набором аксесуарів, 222 шт.
Мультишліфувальна машина з багатим набором аксесуарів, що ідеально підходить для модельних робіт, дрібного ремонту, чищення та полірування дрібних елементів. Завдяки двигуну потужністю 170 Вт і можливості плавного регулювання швидкості (8000-35000 об/хв), пристрій забезпечує точність і ефективність у роботі. Гнучкий вал із тримачем біт додає зручності, зменшуючи навантаження на руку.
Особливості продукту:
- Потужний двигун 170 Вт
- Регулювання швидкості: 8000-35000 об/хв
- Набір із 5 цанг
- Повний набір насадок для чищення, полірування, шліфування, свердління, надрізання та різання
- Гнучкий вал із тримачем наконечника для високоточної роботи
Технічні характеристики:
- Напруга: 230 В ~ 50 Гц
- Потужність: 170 Вт
- Оберти: 8000-35000 об/хв
- Кількість елементів у наборі: 222
Вміст упаковки:
1x м'ясорубка
1x шліфувальна насадка
1x прозора кришка
1x гнучкий вал
1x ключ для монтажу аксесуарів
1x шліфувальна оправка 6,4 мм
1x шліфувальна оправка 13 мм
16 шліфувальних стрічок 6,4 мм
16 шліфувальних стрічок 13 мм
5x відрізних дисків 32 мм
1x відрізний диск по металу
6 шліфувальних дисків з оксиду алюмінію діаметром 20 мм.
6 шліфувальних дисків з карбіду кремнію 20 мм
відрізні диски 60х24 мм
2x полірувальна паста
4x фетрові полірувальні диски 24 мм
4x фетрові полірувальні диски 12 мм.
1x полірувальна оправка 10 мм
3x щітки з вуглецевої сталі
3x нейлонові щітки
3x латунна щітка
7x шліфувальних каменів з оксиду алюмінію
3x шліфувальних камені з карбіду кремнію
6x шліфувальних каменів
2x фетрових монтажних штифти
2x штифти для кріплення дисків
6x свердел HSS
4x цанги
9x алмазних шліфувальних кругів
50x шліфувальний диск
Для додаткових деталей або консультацій звертайтесь до наших фахівців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2 кг |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 875 ₴










