
Набір автомобільних підставок 2 шт 3т GEKO G02160. Опори під авто 3 тонни
1 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G02160
+380 (97) 998-25-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобільних підставок 3Т
Дуже міцні стійки з товстого сталевого листа з храповим механізмом, який дозволяє дуже точно регулювати висоту на багатьох рівнях. Використовуються для підтримки автомобілів та інших пристроїв після підняття їх домкратом. Підставки полегшують роботу в майстерні, гаражі, напр. при заміні коліс та інших ремонтних роботах автомобіля.
Особливості продукту:
- Сталева конструкція, надійна робота
- Мають фіксатор для регулювання висоти
- Стабільність
- Сертифікат CE
Технічні дані:
- Вантажопідйомність: 3000 кг
- Мінімальна висота: 290 мм
- Максимальна висота: 420 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 420 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





