
Домкрат вантажний пневматичний підкатний для СТО 22т GEKO G01068
11 999 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G01068
+380 (97) 998-25-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний підйомник 22Т
Підйомник має компактну та масивну конструкцію, що дозволяє працювати при інтенсивних промислових навантаженнях. Два колеса спрощують транспортування. Призначений для підйому автобусів, вантажівок та іншої важкої техніки. Ідеально підходить для автосервісів та майстерень. Ручка домкрата регулюється в трьох положеннях для зручності роботи. Знімний шток збільшує висоту підйому.
Основні переваги:
- Гідропневматичні домкрати призначені для інтенсивної роботи в автосервісі
- Приводяться в дію стисненим повітрям
- Ручка регулюється в трьох положеннях
- Висока якість виготовлення
- Оснащені колесами для зручного транспортування
Особливості продукту:
- Вантажопідйомність: 22000 кг
- Мінімальна висота: 220 мм + 20 мм (240 мм)
- Максимальна висота: 435 мм + 100 мм (535 мм)
- Знімний гвинт: 80 мм
- Хід поршня: 135 мм
- Необхідний робочий тиск: 6–8 бар
- Максимальний тиск: 12 бар
- Вага: 36 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 22000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 535 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 36 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴









